Okulumuzda çocuklarımızın gelişim özellikleri dikkate alınarak ,gelişen çağa uygun karma eğitim programı uygulanır.

 

High-Scope (Aktif Öğrenme)

High-Scope (Aktif Öğrenme)

‘Yaşayarak öğrenme‘ olarak tanınan aktif öğrenme; çocukların, deneyimlerini yorumlayarak yeni fikirler ve anlayışlar geliştirdiği bir öğrenme şeklidir .

Scamper (Farklı Düşünme)

Scamper (Farklı Düşünme)

Farklı düşünme etkinlikleridir. Farklı düşünme, hayal kurma, yaratıcı düşünme sezgilerini kullanarak ürünler ortaya koyma becerilerini geliştirir.

Gems (Matematik-Fen&Doğa)

Gems (Matematik-Fen&Doğa)

Etkili fen ve matematik etkinliklerini sınıflara taşıyan kaliteli ve esnek programdır.

Reggio Emilia (Proje Tabanlı Eğitim)

Reggio Emilia (Proje Tabanlı Eğitim)

Reggio Emilia yaklaşımı çocuğu aktif kılan, bildiklerinden yola çıkarak yeni bilgilerle farklı bakış açılarının kazandırıldığı eğitimsel çalışmalardır

JUMPİDO

JUMPİDO

Eğlenceli matematik atölyemizde çocuklarımız matematiği deneyerek, yaşayarak, keşfederek, spor yaparak ve eğlenerek öğreniyorlar. Jumpido ile ezbere öğrenmenin yerini fikir üretme, inceleme, gözlem alır.

2013 Bett Fuarı ve 2014 Forbes yılının en iyi eğitim içeriği ve yazılımı ödüllerine sahip Jumpido, hareket sensörlü interaktif, eğlenceli matematik yazılımı, 6 yaştan 5 sınıfa kadar olan matematik konularını içerir.

MOZAWEB

MOZAWEB

Türkiye’ de ilk defa okulumuzda kullanılan MozaWEb online eğitim yazılımı İngilizce, Almanca, Fransızca yabancı dil derslerinde de kullanılmaktadır.

Çok dilli ve interaktif bir eğitim yazılımı olan MozaWeb ile sosyal bilgiler, fen bilimleri, coğrafya, kimya, biyoloji, matematik, fizik, tarih ve görsel sanatlar konularında 1000′ den fazla eğitim görseli, 3 boyutlu video, animasyon ve içeriğe Türkçe ve birçok yabancı dilde ulaşmak mümkündür.

MozaWeb ile ilgili daha fazla bilgi ve paylaşımlarımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/LiderlerMozaWeb